Firma Profili
Karma Makina Endüstriyel Bakım Ürünleri Tic. Ltd. Şti kurulduğu 2002 yılından beri alüminyum eloksal, toz boya öncesi alüminyum yüzey işlem ve metal kaplama sektörlerinde tedarikçi çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Hizmet alanımız temel olarak bu sektörlerde kullanılan kimyasal malzeme, makina & ekipman tedarik ve teknik desteği ile yeni tesis tasarım ve kuruluş konularını kapsamaktadır.

Uzun yıllara dayalı araştırma ve geliştirme çalışmaları ile ön plana çıkmış uluslararası üretici ortaklarımız ile sektörümüzde yenilikçi ürünler ve çözümler sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimize enerji ve malzeme tasarrufu, yüksek üretim verimliliği ve ürün kalitesi gibi birçok avantajlar kazandırarak uluslararası alanda rekabet etmelerine katkıda bulunmaktayız.

Teknik destek ekibimizin tecrübesi ve uluslararası üretici ortaklarımızın teknolojik desteği ile oluşturduğumuz sinerji neticesinde, hizmet verdiğimiz sektörlerde firmamız kısa bir süre içinde oldukça iddialı konuma gelmiş bulunmaktadır.

Tedarik ettiğimiz kimyasal ürünler ISO 9001, ISO 14001 gibi kalite ve çevre güvence sistemleri kapsamında imal ve temin edilmektedir. Ayrıca alüminyum yüzey işlem proseslerinde kullanılan ilgili kimyasallarımız QUALANOD, QUALICOAT, GSB onaylı sertifikalara sahiptir.

Müşterilerimizin her türlü analiz ve teknik destek ihtiyaçlarını firmamızın ve uluslararası iş ortaklarımızın laboratuvar ve teknik ekibi ile en hızlı ve etkin bir şekilde karşılamaktayız.